#

Na zaproszenie PZU S.A. w dniach 09-10 listopada 2010r. reprezentacja KJF BROKER w składzie: Prezes - Jerzy Figlewski, Wiceprezes - Andrzej Silski i Wojciech Mikołajczak uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Oddział w Poznaniu. Szkolenie odbyło się w oddanym kilka miesięcy temu do użytku hotelu 'Marine' w Kołobrzegu. W części merytorycznej wysłuchaliśmy prezentacji na temat nowych propozycji w ofercie grupowych ubezpieczeń szpitalnych, zmian w organizacji likwidacji świadczeń a także zmiany zasad przygotowania ofert w ubezpieczeniach komunikacyjnych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i MSP.

Wieczorem dla wszystkich uczestników spotkania zaśpiewała znana polska piosenkarka Anna Maria Jopek. Niespodzianka przygotowana przez organizatorów okazała się strzałem w dziesiątkę. Występ artystki został przyjęty entuzjastycznie o czym świadczyły między innymi ogromne owacje na zakończenie koncertu.
Po koncercie dla chętnych jak zawsze były tańce, dla zmęczonych piękne pokoje i szum morza za oknem. Spotkanie było tez okazją do dyskusji na temat bieżącej współpracy pomiędzy brokerami a poznańskim oddziałem PZU S.A.