#

W miesiącu marcu 2013 załoga Biura Ubezpieczeń KJF odbyła cykl szkoleń produktowych dotyczących zmian jakie wprowadziły poszczególne TU z jakimi na zasadzie umowy multiagencyjnej współpracuje KJF.

Ergo Hestia przeprowadziła szkolenie 5 marca, w którym uczestniczyła cała załoga KJF BU. Tematem szkolenia była prezentacja sztandarowego produktu Linii Ergo 7. Po zakończonym szkoleniu pracownicy KJF zdobyli uprawnienia systemowe do obsługi klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Produkt Ergo 7 to ciekawie dopasowane ubezpieczenia do potrzeb i możliwości finansowych potencjalnych klientów, dające możliwość wyboru ubezpieczenia w trzech wariantach w zależności od potrzeb klienta. Ciekawym rozwiązaniem jest zawarcie polisy komunikacyjnej i majątkowej na jednym druku, co może być bardzo funkcjonalne i praktyczne.

TU Compensa przypomniała o swoim produkcie komunikacyjnym przeznaczonym dla klientów MSP posiadających mikrofloty, którzy mogą ubezpieczyć pojazdy wg klasy określającej procent zniżki tzw. Klasa B/M do 5 pojazdów, a powyżej 6 do 10 aut na WMF (wskaźnik mikrofloty). Tylko ten produkt ma możliwość rozszerzenia zakresu OC/AC o ochronę utraty zniżki oraz bagażu!

Kolejna odsłona nowej wersji TU Generali w systemie Merkurym 2.0 nastąpiła w dniu 26 marca w siedzibie KJF. Prezentację przeprowadził terenowy menedżer Generali Pan Jan Raczkowski w obecności pracowników KJF BU. Generali to nowoczesny i sprawny w obsłudze system sprzedażowy przygotowany z myślą o Partnerach Generali. W ramach nowej wersji zostały wdrożone nowe produkty majątkowe w pakiecie diamentowym, rubinowym i bursztynowym.