#

W dniach 14 - 17 maja br. Zarząd KJF Broker Sp. z o.o. (prezes Jerzy Figlewski, wiceprezesi: Andrzej Silski i Bartosz Horowski) uczestniczył w XII Kongresie Brokerów w Mikołajkach. Nasz coroczny udział w Kongresie jest okazją do spotkań z przedstawicielami zakładów ubezpieczeń, z którymi na co dzień współpracujemy oraz do wymiany poglądów z kolegami - brokerami na tematy związane z sytuacją na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce.

W tym roku organizatorzy zapewnili uczestnikom ciekawy program składający się m.in. z wykładów takich znakomitości jak prof. Jerzy Bralczyk, prof. Jacek Santorski czy prof. Eugeniusz Kowalewski. Braliśmy też czynny udział w prezentacjach organizowanych przez zakłady ubezpieczeń i dyskusjach panelowych.

Poza częścią merytoryczną mieliśmy chwilę na zaczerpnięcie świeżego mazurskiego powietrza żeglując jachtem z kolegami z grupy PZU, a w piątek wieczorem płynąc statkiem z Aviva Commercial Union. Podczas Kongresu mówiło się także trochę o kryzysie ekonomicznym ale ten temat na szczęście nie zdominował ani obrad plenarnych ani dyskusji kuluarowych.