#

Ważna uroczystość dla wszystkich pracowników firmy. Wspomnienia, podsumowania i analizy minionych lat przeplatały się z oceną pracy i osiągnięć mijającego roku. Nasza działalność w sektorze ubezpieczeń poparta wieloletnim doświadczeniem umożliwiła bardzo dobry rozwój firmy KJF, dla której klient i jego fachowa, profesjonalna obsługa oraz zadowolenie zawsze były najważniejsze. Wiemy, że przecież to właśnie nasi Klienci indywidualni, Firmy, Przedsiębiorstwa tworzą z nami to przedsięwzięcie, z którego wszyscy jesteśmy dumni.

Po części oficjalnej 20-lecie uświęciliśmy wspólną zabawą oraz uczestnictwem w zwariowanych konkurencjach sportowych, podczas których pracownicy firmy jak zawsze z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem zdobywali cenne punkty dla swojej drużyny. Pomimo nie najlepszej aury bawiliśmy się świetnie i uświadomiliśmy sobie jak wiele wspólnie przeżyliśmy, jak wiele problemów udało nam się wspólnie rozwiązać, jak wiele zagadnień udało nam się wspólnie wdrożyć.
Życzymy sobie, naszym Klientom oraz osobom z nami współpracującymi abyśmy mogli świętować jeszcze wiele takich rocznic. Chcemy nadal rozwijać naszą działalność oraz zdobywać nowe doświadczenia w dziedzinie ubezpieczeniowej i brokerskiej.